CHF3020DBF101R
- Mfr.Part #
- CHF3020DBF101R
- Datasheet
CHF3020DBF101R
- Description
- RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W
- Stock
- 469
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 25W
- Resistance :
- 100 Ohms
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±5%